| Schrotter54321 a întrebat:

Cum sti ca esti cu adevarat indragostita?

Răspuns Câştigător
| ninadenisa a răspuns:

Ce faci cand esti indragostita?

Stii cand privesc pe geam, ganduri de undeva dintr-un loc in care prezenta lui e continua, sparg barierele, ies la suprafata! Il visez! Cu ochii inchisi, cu ochii deschisi uneori cand adorm, alteori cand il privesc pe el in ochii mei!

Te-am creat in mintea mea, in vibratii, in ceea ce simt in fiecare zi!
Nu mai pot ascunde! E prea frumos sa inchid intr-o carapace muzica pe care o traiesc cu tine, locurile pe care le vizitez cu tine.

Cand apari in mintea mea, un zambet imi lumineaza fata, sangele mi se urca in obraji, inima imi bate cu putere! Fericire, iubire… sunt asaltata de emotii puternice.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Schrotter54321 explică:

Dezaxat sa stii ca ti se potriveste numele mai bine ti ai face un control la caplaughing! Nu pun intrebari ca sa mi raspunda ciudati ca tine ci ca sa fiu ajutata de oameni normali la capwinking

Răspuns utilizator avertizat
| AliveOne a răspuns:

Atunci cand o simti in tine (dragostea)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii pronunti numele fara sa vrei.

| codrinaioana a răspuns:

E simplu. te gandesti mereu la persoana iubita, nu mai ai pofta de mancare, il suni mereu si chestii de astea. ideea e ca vrei sa te vezi cu el din ce in ce mai mult si te gandesti continuu la el. o stiu din proprie experienta. fundita?

| piciulikLui a răspuns:

1. Te gandesti la el tot timpul, oriunde ai fi
2. Ai vrea sa-l vezi 24 de ore din 24 si 7 zile din 7
3. Stai ore intregi in baie
4. Esti geloasa
5. Nu mai ai pofta de mancare
6. Nu te mai dezlipesti de telefonul mobil, messenger si contul de Facebook
7. Ai devenit melancolica
8. Inima iti bate puternic cand il intalnesti
9. Faci tot felul de scenarii
10. Te deschizi universului său