| Dragoosh a întrebat:

Cum imi pot schimba parola la id daca nu imi aduc aminte raspunsurile la intrebari?
fundaaaaaaaa xD

scuze categorie dar e cea mai populata.

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

Intri in id tau de mess la acount info dai click pe account info si o sa iti intre in mail. te loghezi in pe mail iar la Sign-In and Security, ai optiunea change your password si de aici cred ca te descurci.

6 răspunsuri:
| Ciresikaaa a răspuns:

Intri pe mess.

messenger/my acount info/completezi cu parola actuala.change my password si de acolo te descurci tu.

| Maya_9911 a răspuns:

Dai sus acolo la Messenger -> My Account Info. Iti va aparea o pagina de web, si un chenar. Sus iti e scris id, si jos o casetuta unde iti spune sa scrii parola. Acolo scrii parola ta de la id, care o ai in momentul ala. Dupa aceea dai Sign In, si iti va aparea alta pagina Web. Pe undeva pe acolo trebuie sa scrie "Change your password", dai acolo! Iti vor aparea 3 casete. In prima scrii parola actuala, in a doua parola noua (pe care ti'o doresti tu) si in a treia confirmi parola noua, adica o scrii din nou.
Pa, Pa!

| NimeniAnonim888 a răspuns (pentru Maya_9911):

Eu am o problema,am o prietena mi-a spart parola de la facebook si de la id(si nu i-am spus nimic,nici nu am vb despre acest subiect:facebook,id,parole,intrebari id etc.)si vreau si eu sa aflu raspunsurile de la intrebarile de id, noi doua suntem prietene pe facebook, si ma gandeam sa postez pe facebook intrebarile de la id si e sa raspunda, dar daca isi da seama sau da alt raspuns?
Cine se pricepe sa afle parole sau raspunsurile la intrebari ma pote conctata pe id:alieu_750, va rog frumos ajutati-ma aceasta prietena ma uraste la cand ne-am cunoscum si acum mi-am dat seama,nu vreau sa ii fac rau adica sa las mesaje la prieteni ei cu injuraturi etc., vreau doar sa vad ce vb despre mine cu alte prietene ca sunt mai multe care ma invidiaza, ma urasc
Va rog ajuta-ti ma dupa aceea le las in pace dar sunt curiosa sa vad ce a vb cu prietenele acele pentru ca vreau sa stiu daca e adevarat ce cred eu ca si el ma urasc si daca este asa nu mai vb le las in pace si gata, va rog ajuta-ti ma nu vreau sa mor curioasacrying
Dau funda, fac orce numai sa aflu

| ταξιδιώτης a răspuns:

Ai uitat intrebarile dar daca nu ai uitat parola actuala e usor, click pe avatarul tau in coltul stanga jos\account info\introduci parola actuala\sigin\change your passvord

| AXL_3875 a răspuns:

Huh, yahoo mesenger, si ultima optiune micuta, forgot your password, funda mea, funda mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai o adresa de mail alternativa o poti completa si ti se vor trimite informatiile acolo. Daca nu poti sa accesezi nici acel cont sau nu ai o adresa alternativa si nu poti raspunde la intrebarile de securitate nu ai cum sa schimbi parola.