| Noname1465 a întrebat:

Cum imi pot trece mai rapid semnele pe gat facute de prietenul meu?

Răspuns Câştigător
| KissSummer a răspuns:

Si mie m`i-a facut prietenu` meu acum 3-4 zile. mi-am dat cu fond de ten ca sa nu se mai observe chiar atat de rau.happy mi-a trecut dupa cateva ziletongue

6 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Cati vampiri pe lumea astalaughing

| Maria123 a răspuns:

Nu trec prea repede vanataile asa ca foloseste fond de ten si gata s-a rezolvat problema. Sper sa nu ajungi si cu ochii invinetiti, ca aici se complica problema.

| IQOnly a răspuns:

Depinde tip de semne ti-a facut... Daca este o zgarietura, pansament. Daca e cicatrice unguent cicatrizant de la farmaciehappy

| ombladon a răspuns:

IQOnly nu cred ca ai inteles intrebarea laughing

| FloriiDirectioner a răspuns:

Nu stiam ca baieti sgarie fetele pe gatrolling on the flooram trait sa o aud si pe asta.Adica ce e vampir:varcolaclaughing

| iusty_9301 a răspuns:

Cam greu trec laughing) la mine a durat vreo 5-6 zile