| Maria997 a întrebat:

Cum sa scap cat mai repede de semnele de pe gat facute de iubit?

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Chirurgical

| Danysan a răspuns:

Fond de ten.Ca sa nu iti mai faca adu-i la cunostina ca ai probleme la Scoala din cauza lor.Sau acasa laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu machiaj( fond de ten, pudra) sau acopera-le cu ceva (o esarfa, helanca, bluza cu guler etc)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O felie de cca 1 cm de carne de vita, aplici pe vanataiewinking

| Vi003 a răspuns:

Ce i-ai facut de te-a strans de gat? Asta are o problema daca lasa urme pe unde trece. sad

| MissJJ a răspuns:

Corector (pentru pete rosii- cel cu verde) + fond de ten, sau o esarfa.

| edyBit a răspuns:

Trezesti suspicinuni asa... mai bine te prefaci ca te scarpini mereu la gat iti crezi usor o iritatie dar spui ca te a muscat un tantar cevawinking

| 753159753159753159753159 a răspuns:

Maseaza-ti zona unde ai fost muscata pentru ca sangele acumulat in acea zona sa se raspandeasca in corp. un masaj usor cu varful degetelor o sa te ajutewinking