| Alecsaandrra a întrebat:

Cum imi sterg contul de pe TPU?

3 răspunsuri:
| LoveAngel223 a răspuns:

Si eu am avut momente in care am vrut sa imi sterg contul. Daca vrei sa til stergi scrie-i adminului sau nu mai intri.Sau de fapt vrei sa te roage cineva sa ramai? nu cred ca are rost sa iti stergi contul

Răspuns utilizator avertizat
| aliyna a răspuns:

Buna, nu poti sa iti stergi singura contul, doar admin. poate face acest lucru, asa ca trimite un mesaj la Contact si cere sa-ti fie sters contul, vei primii un mesaj de instiintare ca ti-a fost sters contul.