| superdemi a întrebat:

Cum iti dai seama ca un baiat te place?. funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| negat1ve a răspuns:

De obicei si cel mai simplu indiciu, e acela cand se uita foarte insistent la tine, si cand il prinzi si te uiti in ochii lui, iti zambeste si intoarce capul prefacandu-se ca se uita in alta parte. Mai vezi si din comportament daca vorbiti, daca vezi ca se balbaie, sau e usor agitat in prezenta ta, sa se uite le ceas, la telefon, sau daca zambeste foarte mult. Vezi si daca cu tine se comporta mai special decat cu alte fete! Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

Cand vrea sa te stea non stop cu tine, se baga in seama, iti face complimente, zice glume si flirteaza.
Nu confunda politetea cu placutu :*:*

| h3r a răspuns:

Prin codul Morse.

| NCN a răspuns:

Cand iti acorda atentie, cand te priveste cu drag... poate un "sal" prin sms sau un" noapte buna" ar ajuta bafta.

| Nudamnume a răspuns:

Simplu:se pierde cand vorbeste cu tine,nu il mai intereseaza de ce spun ceilalti, isi lasa prietenii pentru persoana iubita, e romantic, si ce e cel mai important, iti da toata atentia lui(asa fac eu).

| superdemi explică:

Mai precis care sunt semnalele dupa care sa imi dau seama.