| myryam02 a întrebat:

Cum imi dau seama daca un baiat a place?happyfunda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| SabbySabbynutza a răspuns:

Buna :*:*. Poi iti dai seama ca de place daca se uita insistent la tine, daca incearca sa vorbeasca cu tine orice, daca se inroseste cand vorbeste cu tine, daca e darnic cu tine, daca se da mare in fata ta si incerca sa te impresioneze, daca incearca sa te faca geloasa. te pupic si sper sa te fi ajutat.:*

5 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Are privirea aţintită doar pe tine.
Te tachinează.
Se încurcă în vorbe.
Vrea să petreacă mai mult timp cu tine.
Te ajută de fiecare dată când ai probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi? Tu stii sa citesti? Uite ce scrie acolo sus: Caută întrebări şi răspunsuri.
Intrebarea asta mai e postata de mii de ori si e chiar aiurea sa vezi aceleasi intrebari in fiecare zi.

| Cherilyn a răspuns:

happy Daca sta tot timpul pe langa tine, daca se uita insistent, se poarta si-ti vorbeste frumos numai tie, dacaaaa... face glume cu tine, iti ia apararea.
Si daca tu il simti mai apropiat decat il simteai inainte, si ti se pare ca iti acorda foarte multa atentie, atunci sunt sanse foarte mari sa te placa.batting eyelashes

| KeporLove a răspuns:

Foarte simplu.
Din gesturile lui, din privirea lui, din discutile si subiectele care le deschide cand e alaturi de tine.
Dar totusi ai grija cu tine te "inhaitezi" ca multi vor doar o aventura si se iau doar dupa aspectu fizic. Nu sunt multe persoane care sa se uite la aspectu moral.
Multi au incercat sa ma schimbe ma refer la grupul de prieteni / colegi.
Iesam in noras treceau fetele pe langa noi se intorceau se uitau dupa ele, incepeau sa urle dupa ele.
Din punctu meu de vedere, find un baiat mai timid si mai romantic cu fetele in unele cazuri iti spun ca iti dai seama usor daca acelei persoane ii place de tine din comportament, discutile frecvente pe mess.
Iti mai spun inca odata! Ai grija multi vor doar o aventura, si cred ca multi baieti nu o sa fie de acord cu acest sfat dar asta e adevaru

| andynoss99 a răspuns:

Intreaba-l:-D