| Tiara81 a întrebat:

Cum imi dau seama ca ma place un baiat? Dau funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| QuizMaster a răspuns:

E simplu.Cand unui baiat ii place o fata ii face cadouri,o tachineaza,o baga in seama,incearca sa intre in conversatii cu ea,ii face complimente, incearca sa o invite undeva... Daca un baiat se incadreaza in ce am scris eu, inseamna ca te place.

funda?

8 răspunsuri:
| Lorenada a răspuns:

Atunci cind baiatul incearca mereu sa vb cu tine, inventeaza orice fel de situatii numai pentru a fi inpreajma ta, pune multe intrebari pentru ca tu sa raspunzi si sa-ti auda vocea...

| InnaiiSa a răspuns:

Dupa modul cum se poarta cum vorbeste cu tine cum te priveste daca vrea sa petreaca tipm in compania ta sunt multe aspecte.

| 0000anonim0000 a răspuns:

Cum isi da seama un baiat ca il placi? Te poti gandi si la asta.

| NoNameMe13 a răspuns:

Iti poti da seama dupa felul cum te priveste. Daca atunci cand face o gluma si cand povesteste ceva se uita in special la tine. Daca e atent si daca atunci cand te vede serioasa pune intrebari gen: "Esti suparata?" "Te simti rau?" thinking Cam asa...Bafta! :*

| Scherimuvi a răspuns:

Cand vezi ca te baga in seama si se da mai mult pe langa tine decat pe langa celalalte fete

| Biutsssaa a răspuns:

Buna, Tiara! Pai la inceput o sa ti se para ca te evita( daca e genul timid), daca nu o sa intre in vb cu tine ( ceea ce ti se poate parea ciudat, dar nu e). O sa deveniti prieteni apropiati curand( doar daca nu cumva sunteti deja). Poate sa se balbaie cand vorbeste cu tine, si daca e timid, poate sa incerce ca iti spuna ce simte dar apoi sa schimbe subiectul, necontinuand fraza, spunand " hai lasa, uita de asta" si...cam atat stiu! Sau cel putin asa mi s-a intamplat miebig grin! Dar stai calma, daca te place cu adevarat, iti va spune. Sper ca te-am ajutat. Fundita? Te rogbig grin

| Tenisi a răspuns:

Mie mi s-a intamplat sa ma placa 2 baieti in acelasi timp. Mereu stau pe langa tine...te privesc mereu. Si sa stii daca te plac 2 baieti in acelasi timp se va ajunge la violenta intre cei doi iar apoi veti sfarsi toti 3 sa nu mai vorbiti nici o data. Crede-ma caci mi s-a intamplat.

| Ing3rash417 a răspuns:

Acel baiat poate sa se comporte cu tine normal, dar daca se uita mult la tine sau face glume cu tine ori te baga in seama prea mult...inseamna ca te place. Mi se intampla...