| SkaterBaa a întrebat:

Cum iti dai seama daca o fata de place?
Nu sunt rusinos dar nu stiu ce sa cred. E fata asta dintr-a9a cu care sunt prieten... Mereu se uita dupa mine, o mai imbratisez si-o mai pup din glume pe obrajori big grin... Niciodata nu spune nimic. Dar apoi imi baga pe facebook chestii gen "Credeam ca nu-ti mai iei pupatoarea de pe mine azi laughing"
Vreau si eu un sfat de la fete, cum reactionati cand va place un baiat?happy Cum imi pot da seama daca ma place sau e doar parerea mea?big grin
FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| Vokii a răspuns:

Sincer, te place si asteapta sa faci tu primul pas.Cam asa fac majoritatea fetelor. Desigur ca atunci cand un baiat ii spune unei fete ca o place, iar sentimentul e reciproc iti dai seama ca o sa fie fericita cand o sa auda asta.
Bafta! ^^

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu iti spun sigur ca fata te place, cam asa reactioneaza fetele cum a reactionat ea[in parte]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vezi paşii de aici,
http://cumfacsa.ro/......a-te-place
Te pup!

| xutza a răspuns:

Pai cam in situatia asta sunt si eu. eu sunt indragostita de acel baiat. dar na..depinde. eu cred ca te place dar nu este sigura ca ai aceleasi sentimente pentru ea. daca si tu o placi, spune-i asta si vezi cum merge treaba. poate va fi ceva intre voi. mult succes :*

| LaRkiNNN a răspuns:

Nu sunt fata dar de obicei imi dau seama cand o fata ma place.
Sa incepem: dupa cum ai explicat tu situatia, ea asteapta sa ii spui ce simti.
Sunt multe fete de genu asta care nu iti dau de inteles ca te plac dar o fac, asteapta sa faci tu primul pas.
Sper ca te-am ajutat. Funda?