| MadyMadutza a întrebat:

Buna TPU imi place de un baiat,si nu stiu ce sa cred daca ma place sau nu. se uita la mine intr.un mod foarte dragalas cand ma vede, dar nu ma baga in seama cred ca e mai rusinos. Acum cateva saptamani a strigat dupa mine si dupa s.a ascuns iar dupa a puso pe o prietena comuna sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el. Numai eu l.am bagat o si gura data in seama pana acum. as vrea sa ma duc la el sa ii sar in brate si sa il imbratisez da mie frica sa nu reactioneze nasol. el stie ca il plac. va rog raspunsuri repede fara misto.

Răspuns Câştigător
| Gunoi a răspuns:

Dacă a pus pe cineva nu mi se pare atât de ruşinos şi presupun că de la prietena comună ai aflat multe lucruri drăguţe despre el nu?
Eu cred că te place, dar nu e iubire ci mai mult o joacă presupun că te vrea cu totul doar ca o relaţie scurtă şi fără prea multe complicaţii
Asta e opinia mea, dar ai trebui să fi mai rezervată în ceea ce priveşte afecţiunea oe care i-o oferi
Ai grijă happy

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cine nu risca, nu castiga! Pana atunci, poate ne explici si noua ce inseamna "l.am bagat o si gura data"!

| Gunoi a răspuns (pentru neutrino):

L-am băgaăt o singură dată.în seamă laughing

| Pufoseniiee a răspuns:

Pai, nu te duce sa sari repede pe el, doar ia-l usor..stii vorba copilariei: Incetul cu incetul se fabrica otetul.

| MadyMadutza explică:

E o singura data in seama, acolo scuze