| usaghuoahsuihif a întrebat:

Cum iti dai seama daca te iubeste?

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

Multe posibilitati.
1. Daca sunteti mai apropiati, il intrebi.
2. Prin fapte, gesturi fata de tine, dar si asta daca sunteti cat de cat apropiati.
3. Daca nu sunteti foarte apropiati, iti poti da seama daca te iubeste din felul cum se uita la tine.

7 răspunsuri:
| princess87 a răspuns:

Dupa felul in care se comporta cu tine

| h3r a răspuns:

Atunci când o să te iubească într-adevăr, o să simți, fără semne de întrebare!

| Dariusuu a răspuns:

Prin gesturi și fapte.

Fii atent la el cum se exprimă cât de mult îți dorește binele.
Dacă vrea tot ce este mai bun pentru tine nu cred că ai trebui să ai îndoieli.

O zi frumoasă îți doresc.

| sensualus a răspuns:

Daca dupa... nu te lasa

Răspuns utilizator avertizat
| Trrranquila a răspuns:

Simplu, îl întrebi.

| eueueueueudoareu a răspuns:

Uita-te la cum se comporta cu alte fete, apoi vezi cum se comporta cu tine!