| Anduuuu a întrebat:

Cum iti dai seama cand un baiat te iubeste?

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Te ajuta sa afli cine esti, ce vrei si cum poti reusi in viata.
E mereu acolo si te ajuta sa iei decizii importante.
Te sprijina sa devii mai buna in domeniul care te pasioneaza.

| forever4u a răspuns:

Incearca sa se bage cu tine in seama din orice motiv big grin.

| Dariusuu a răspuns:

Faptul ca e grijului cu tine, atent, si arata ca-i pasa de tine.

Cred ca majoritatea care au raspuns la intrebarea asta, confunda placutul cu iubitul.

P.S Depinde de la persoana la persoana cum se manifesta dragostea.

| blueheart a răspuns:

Hei! Daca e vorba de indragostit ceilalti care au raspuns ar avea dreptate.Dar iubirea e altceva.Cand esti iubit celalalt te vede cum esti tu cu adevarat, cu plusuri si minusuri, iti accepta calitatile si defectele, nu incearca sa te schimbe, e alaturi de tine mereu.Cam asta e in dragoste. happy

| JiTerra a răspuns:

Ti-o spune o.o

| TwiXXXie a răspuns:

-rade chiar la cea mai stupida gluma care o spui
-este tot timpul pe langa tine
-cand il strigi imediat raspunde
-iti face complimente
-daca ii ceri ceva face pentru tine...etc

| Pυƒυℓєтє a răspuns:

Îţi face "semne"... Zâmbeşte mai mereu, vrea să stea mai mult lângă tine. Vrea să fie mai prietenos cu tine.

| ღღsvetykღღ a răspuns:

Te priveste intr-un mod diferit...incearca sa se apropie tot mai mult de tine..se comporta cu tine alt fel .....nu ca cu prietenii lui

| Deeeea23 a răspuns:

1.se uita la tine
2.incearca sase imprieteneasca cu tine
3. vorbeste cu tine
funda?

| Dariusuu a răspuns (pentru Deeeea23):

Asta inseamna ca te iubeste? E doar o atractie, pana la placut mai este sa nu zic iubit.

| Don12 a răspuns:

Sunt mai multe moduri:
-Se comporta frumos cu tine.