| Analiaa a întrebat:

Cum imi dau seama ca ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Pai fi atenta la felul cum se exprima, la felul cum vorbeste.

Daca e atent cu tine si grijuliu asta inseamna ca te iubeste. Dar depinde de la persoana la persoana.

Daca el arata ca-i pasa de tine, asta inseamna ca chiar te iubeste.

Cu bine.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sunt atâtea semne... Câteodată şi lipsa semnelor e un semn.

| Gdeni a răspuns:

O sa vezi tuwinking

| adriano26 a răspuns:

Daca te bate regulat fara motiv, te tine inchisa in casa sau te suna din 5 in 5 minute cand iesi la cuparaturi inseamna ca e gelos, deci te iubeste.

| Analiaa explică (pentru adriano26):

Ce raspuns tare! rolling on the floor

| ionut671 a răspuns:

Fii atenta dar foarte atenta daca esti atenta si ii se scoala te iubeste sigur

| Analiaa explică (pentru ionut671):

Asta ii si mai misto!rolling on the floor mersi de sfat