| georgy7165 a întrebat:

Cum iti dai seama daca un baiat vrea doar sex de la tine? Adica cum se comporta la primele intalniri? Sau ce intrebari ar trebui sa-i pui ca sa-si dea arama pe fata?

Răspuns Câştigător
| aangelia a răspuns:

Hmm. te apuca de zone. laughing (fund, sani.) iti baga mana pe sub bluza. iti dai seamawinking

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa-l suspectezi de asta sau sa iti propui sa-l dai in vileag. Lucrurile vin de la sine. Oricum un baiat prea indraznet de la prima intalnire, care nu asteapta ca relatia sa se creioneze, sa apara sentimentele si trece la intinitati fizice (sarut, mangaieri) e posibil sa vrea doar o aventura. Nu e pana la urma nimic rau in asta, important e sa cadeti de acord. Adica sa vrei si tu doar o aventura, nu sa trageti unul hais si altul cea.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Şi adică ce, femeile nu vor sex sau cum? Haide mă terminaţi-o o dată cu mentalitatea astea potrivnică vieţii sexuale că doar sexul nu e fain numai pentru bărbat ci şi pentru femeie.
Nu e ca şi cum ţi-ar tăia degete(copyright pentru prietena mea la asta cu degetele) ci e sex. O activitate care dă plăcere pentru componenţii cuplului!
Şi femeile vor sex numai că unele nu vor să recunoască sau nu-şi dau seama că vor asta!

| baru a răspuns:

Salut. Fi sigura ca nu numai un baiat vrea sex. Toti baietii. Deci; Indiferent cu cine vei vorbi, daca este baiat si nu numai, se mai fac si exceptii toti vor acelasi lucru de la inceput. Faptul ca te-a placut si sa legat de tine sau ti-a facut curte cum se spune in popor, nu inseamna ca i-a placut sau a stiut ce este in capul tau, si i-a placut inteligenta ta sau cat de serioasa esti tu. Fi sigura ca nu. Tot cea ce conteaxa la inceput intre un barbat si o femeie, este cu siguranta, numai sexul. Dupa un timp, intr-adevar pot interveni lucruri serioase. Dar la inceput nu. Iar ca sa-si dea arama pe fata, trebuie sa te certi cu el. Dupa ce te-ai certat cu el, dabia atunci vei vedea cu cine ai fost prietena, De regula la baieti, oftica este mare. Dar ----este posibil ca dintre milioane si milioane de barbati, sa mai fie si unul, care vrea de prima data o relatie serioasa, urmata de casatorie. Pa

| bOse a răspuns:

E simplu, te dezbraci in fata lui, daca pleaca e ok, daca sare pe tine nu e bine.

| ioandreii a răspuns:

Toti vor sex, cine nu vrea sex prefera sa va fie amic. Diferenta e ca uni mai vor si a doua oara sau ca pe langa sex le place si prezenta voastra.

| mygirl_the_best a răspuns:

Mai inti se uita dupa fete apoi te intreaba mereu cand facentaifereti sex sau te ia mai pe departe, si cand e la distanta te trateaza ca ind

| liaa a răspuns:

Nu ai ce intrebari sa-i pui asta ar insemna pentru el ca nu ai incredere deloc in el si s-ar putea ca rel sa se termine inainte sa fii inceput cu adevarat. Cel mai bine ar fi ca daca ti se pare prea devreme sa fk acest pas sa-i spui si vei vedea ce reactie va avea daca e dispus sa astepte pana te vei simti pregatita poti fi sigura ca nu doar sex vrea de la tine altfel nu merita sa mai continui sa te int cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. in general acei baieti care se gandesc doar la sex. pun intrebari cunoscute [ex virginitatea, cu cati baieti. care e urmatorul, etc]. Iti poti da seama dupa gesturi, atingeri, mangaieri, apropouri. Sau daca de la prima intalnire te intreaba daca mai esti virgina, sau aiureli de-astea. e clartongue

| FantasyBoy a răspuns:

Si ce-ar trebui sa vrea?! Sa-i crosetezi un ciorapel? Ca unii vor doar atat odata, iar altii vor si abonament, e partea a doua...