| yoanna_5465 a întrebat:

Cum se comporta un baiat cu tine daca te place, si nu vrea sa iti spuna?

3 răspunsuri:
| blackrose7911 a răspuns:

Eu ti-am raspuns la cealalta intrebare pe acelasi subiect... sper ca te ajuta...happy

| Raull_5431 a răspuns:

Poi hai ca te ajut eu!
Depinde si de caracterul baiatuluitongue
Daca este gen "baiat de cartier" s-ar putea sa se dea la tine sau poate odata si odata sa-ti spuna directtongue
Dar, daca este un tip mai "serios" iti dai seama dupa comportamentul sau ca te place (te priveste mai mereu, vb frumos cu tine...) sau poate ca ii spune unei persoana apropiate lui ca te place care s-ar putea sa iti spuna si tiewinking.
Sper ca ti-am fost de ajutor!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ignora sau iti vb si se comporta urat dar nu foarte ca sa nu arate de fapt ca te place asa am patit si eu si cand ne-am combinat dintr-o prostia mia marturisit ca i plaqt de mine de mai de mult dar nu a vrut sa arate stii si uh baietii sunt orgoliosii raw big grin fara resentimente baietibatting eyelashes>:d< sper ca te-am ajutat! >:d