| PinguIstHEBest a întrebat:

Cum ma pot masturba fara sa imi mai iasa sperma in 2 minute.Adica eu vreau sa imi iasa mai greu.Pentru ca dupa ce imi iese sperma ma plictisesc si nu o mai fac. Daufunda!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Frecandu-ti-o incetisor, cu multa tandrete, finete, grija. Fara miscari bruste. Miscari rare, miscari line, fine la inceput si cu opriri repetate ori de cate ori este nevoie. Doar la final miscarile pot fi mai accelerate si/sau chiar mai agresive.violente....brutale. Dar asta depinde numai de rabdarea si abtinerea de care poti da dovada pentru a prelungi suficient de mult placerea si satisfactia. big grin

2 răspunsuri:
| AlexSalling a răspuns:

Masturbeaza-te incet. Daca o faci repede, rapid ii out...

| SavuLucaDaniel a răspuns:

Faci **** 1 minut si 10 secunde te opresti crede-ma o sa functioneze pentru ca am incercat si eu asta happy