| Jaka13 a întrebat:

Ce sa fac ca sa iasa sperma? Am 14 ani si nu iese, e normal?

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate esti steril

| darrio2007 a răspuns:

Nu prea. Daca nu cumva esti mai mic decat scrii aici.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa dai anunt.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Să o chemi

| DeathIncarnate a răspuns:

Freaca ca iese.laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ai motive nici sa te impacientezi si nici sa te ingrijorezi. Dezvoltarea si maturizarea glandelor seminale care sunt formate din vezicula seminala si prostata, glandele care produc plasma lichidului spermatic se definitiveaza de obicei in jurul varstei de 14 ani, insa uneori poate exista si o posibila diferenta de +/- 1 an. In concluzie in afara de a astepta sa mai cresti putin, nu ai nimic altceva de facut. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Să te masturbezi până la orgasm ar trebui să fie suficient.
Merge și să faci sex, dar asta e cam greu la vârsta ta.

| Jaka13 explică (pentru mihai69):

Ma masturbez pana la orgasm dar tot nu iese

| mihai69 a răspuns (pentru Jaka13):

De cât timp faci asta?
Și încă un mic amănunt, că are legătură: ai păr pubian? (***, mai pe românește).

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal la uni baieti pana la 14-15 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea folosi un organ feminin artificial de la magazin erotic.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Are doar 14 ani.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Stiu, dar ar putea ruga un amic major.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Da' este oricum foarte riscant, mai ales daca il prind parintii cu asa ceva. Eu zic sa se informeze mai mult despre corpul lui si sa traga o concluzie bazata pe informatii sau sa se duca la medic in ultimul caz.

| suntmafiottucf a răspuns (pentru Celcestietot):

Vere, am 14 ani si am sperma de la 12 lmfao rolling on the floor)))))

| Celcestietot a răspuns (pentru suntmafiottucf):

Mai citește odată cu atenție, că nu cred că ai înțeles comentariul meu... „vere".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai normal de atât ar fi să înveți pentru Evaluarea Națională. Zic și eu.

| LuLuLang a răspuns:

Esti castrat