| Horiahatz a întrebat:

Cand ma masturbeznu iese sperma. Ce pot face sa iasa sperma?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuie sa mai astepti sa treaca 1 an sau 2 ani, adica pana in momentul in care aparatul tau reproducator format din : vezicula seminala, prostata si cele 2 testicule vor ajunge in faza de maturizare incat sa fie capabile sa produca lichidul spermatic. Procesul de maturizare a glandelor reproducatoare masculine se termina in jurul varstei de 14 ani dar si mai devreme sau mai tarziu cu circa 1 an fiindca asta depinde de momentul intrarii in perioada de pubertate a fiecarui baiat : varsta precoce, normala sau tardiva. Multa sanatate!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca esti vreun copil de 11-12 ani, e normal sa nu iasa.

| doctorandus a răspuns:

Sa treci pe la medic. In special daca ai peste 15 ani.

| Emilian65 a răspuns:

Nu iasă spermă pentru ca organele tale sexuale nu sunt suficient dezvoltate pentru a produce sperama.

| Goete a răspuns:

Daca esti fata nici nu va iesi.
Esti baiat? Si cati ani ai?

| THESOFTHARD a răspuns:

Este pentru ca inca nu ai dat subscribe la Woozyn pe Youtube