| iulika_3039 a întrebat:

Cum ma pot masturba fara sa ma dezvirginez? Ce lucruri pot sa folosesc? La ce varsta ar trebui sa o fac cu cineava prima oara... nu sunt prea sigura si sunt putin speriata de ideea cu dezvirginatu

6 răspunsuri:
| BoBBy a răspuns:

Da idu tau

| AlePinkObssesion a răspuns:

Sunt baiat si am 19 ani. prietena mea se masturba inainte sa ne cunoastem si sa fim impreuna adica acum 2 ani cu degetu. cand am fost impreuna parintii ei au vrut sa o duca la ginecolog pentru ca erau impotriva noastra (avea 16 ani ), iar rezultatul a iesit ca este inca virgina. deci asta poti sa faci tu cu degetul sau prietenul tau nu este nici un fel de problema virgina ramai. dar daca vrei neaparat sa faci si sex si sa ramai si virgina iti recomand anal sau oral. si pe la 17 ani jumate chiar 18 cand corpu este pregatit din toate punctele de vedere.

| UnuAltu a răspuns:

[dar cati ani ai?],,,,

| UnuAltu a răspuns:

Dava vrei asa de mult"Femeile pot obtine un orgasm prin stimulare ( direct sau indirect ) a clitorisului. De aceea, o simpla abordare a masturbarii este de a stimula clitorisul tau cu un deget.
Gaseste-ti o camera linistita unde te poti relaxa si concentra gandurile si senzatiile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iuliacristinamarginean@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iuliacristinamarginean@yahoo.com