| anonim_4396 a întrebat:

Cum observ daca unei fete ii place de mine?

9 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Daca iti acorda atentie mai multa tie decat celorlalti baieti din preajma/daca te tachineaza mereu/daca se rusineaza cand te uiti in ochii ei

| Crisu_8081 a răspuns:

Oriunde te duci dai peste ea, zambeste, cauta motive sa se bage in seama, te atinge "din greseala"... exista mai multe semne cand cineva te place, dar astea cred ca sunt cele mai frecvente.

| sorin a răspuns:

Dar nu ai cum sa nu iti dai seama ca te place, este evident.

| ing. a răspuns:

Iti dai seama dupa privire, zambet si daca se tine numai dupa tine si face orice ca sa o bagi in seamawinking.

| romina_7963 a răspuns:

Daca te priveste fix si incearca sa iti atraga atentia.

| pissicutzzamik a răspuns:

Daca te place, incearca sa se bage in seama cu tine, sa te ajute daca ai nevoie de ceva.iti ia apararea.sau pur si simplu chestii mici, care va rusineaza intr-un fel sau altul, cum ar venihee hee
Invit-o undeva, daca accepta, e clar ca ii place de tinehappy
Bafta!happy

| lisa_5170 a răspuns:

Daca ii place de tione iti arata asta, dar daca e mai timida si te place probabil asteapta sa faci tu primul pas, vorbeste cu ea...imprieteneste'te cu ea.si daca o bagi in seama poate ca iti va arata ca te place, conteaza mult felul in acre et priveste si cum vb cu tine, cum iti zambeste.de ce nu o inviti undeva?happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O cauti si tu in gura.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am pus intrebarea de ce nu o publicati