| anonimul0826 a întrebat:

Cum pot citi in ochi unei fete daca ma place sstiu ca multi aplica aceasta tehnica dar eu nu cunosc nimic despre ea nicio informatie poate voi puteti sa ma ajutati in aceasta dimineata ma voi intalni cu o fata pe care o plac si vreau sa aplic si eu aceasta tehnica doar ca nu o stiu prea bine astept raspunsuri Funda.

3 răspunsuri:
| SakonSIUkon a răspuns:

De acord cu tweety.

| tweety96 a răspuns:

Eu zic ca daca o fata place un baiat nu are curajul sa il priveasca in ochi, are o privire suava si repet nu se poate uita mult timp in ochii baiatului:*

| anonimul0826 explică (pentru tweety96):

Da ai dreptate da eu cand ma uit la ea ea se uita la mine si vorbeste foarte mult cand incepem o conversatie