| anonimul0826 a întrebat:

Cum pot citi in ochi unei fete daca ma place sstiu ca multi aplica aceasta tehnica dar eu nu cunosc nimic despre ea nicio informatie poate voi puteti sa ma ajutati in aceasta dimineata ma voi intalni cu o fata pe care o plac si vreau sa aplic si eu aceasta tehnica doar ca nu o stiu prea bine astept raspunsuri funda+vot

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| anoxdox a răspuns:

Pai ala e un sentiment pe care numai u poti sal simti pentru ca o placi uitate adanc in ochii ei happy