| slrs a întrebat:

Cum pot sa atrag atentia unei fete pe facebook ca sa-mi vorbeasca mai mult sau mai bine zis cum sa o fac sa vorbeasca mai mult cu mine?

7 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Fii interesant

| ary a răspuns:

Ai spus ceva?!

| ioanaabt a răspuns:

Imprieteneste-te cu ea mai intai; apoi cauta subiecte comune de discutie cu ea.

| Felys a răspuns:

Te bagi tu in seama cu chestii interesante, amuzante, pune-ti mintea la contributie si vezi ce iese

| Danysan a răspuns:

Intreab-o de fostul sigur o sa stea sa iti povesteasca 1000 de ani si la cat a fost ala de nesimtit si jegos cu ea -just kidding.Afla ce-i place, discuta cu ea despre pasiunile ei, si rasp mai rar -ca atfel interpreteaza happy

| Deyutza1039 a răspuns:

Fa-o sa rada!winking

| NiKoLeT a răspuns:

Mai intii cunoaste-o in realitate, te asigur! e mult mai interesant in realitate decit pe facebook