| Nustiucenume22 a întrebat:

Cum pot sa excit un baiat? Doar prin vorbe, cand vb cu el prin mesaje, pe fb, pe mess! Funda

Răspuns Câştigător
| HeadShoot32 a răspuns:

Incearca sa zici chestii dragute si perverse. De obicei dau roade big grin

9 răspunsuri:
| Barbati4Femei a răspuns:

Doar daca se excita el singur (masturbare) ca prin telefon, facebook, etc, fara contact fizic nu poti, maxim ii oferi o erectie, care, e provocata tot de el.

| OnuOnulică a răspuns:

Îi spui că îl atingi acolo unde îi place lui şi tot aşa happy eventual măcar la telefon să îţi audă vocea.

| neutrino a răspuns:

Apeleaza la tot farmecul vocabularului tau de specialitate, si poate ca ai noroc!

| Fernando9Torres a răspuns:

Zii ca echipa/nationala lui preferata e campioana mondiala/a luat champion league... direct erectie

Răspuns utilizator avertizat
| BogdanMike a răspuns:

Lasa-te de chestii de genul si vezi-ti de scoalahappy:*.

| Anonim2133 a răspuns (pentru BogdanMike):

De parca toti copii numai scoala trebuie sa aiba in cap.

| BogdanMike a răspuns (pentru Anonim2133):

Da, trebuie. Ca sunt campioni la sex, la invatat nuwinking.

| Anonim2133 a răspuns (pentru BogdanMike):

Si ce iti pasa de viata lor, chiar nu inteleg. Ar trebuii sa iti pese de a ta. Daca tu invezi, bine sau ma rog, ai terminat cu scoala e stric problema ta prietene. laughing Nu ma iau de tine, dar nu imi prea plac astfel de persoane, daca tu ai stiut doar invatat si nimic altceva treaba ta. laughing) Si mai ales in generatia asta plina de copii prosti n-ai sa mai gasesti unu/una care iti va spune ca ii place scoala. Obisnuieste-te cu ideea ca generatia asta s-a dus la fund rau de tot si cei mai multi copii se gandesc doar la sex si alte prostii de genul si scoala 0.winking