| fabyyyc a întrebat:

Cum pot sa ii spun unei fete de la mine din clasa ca o plac? ea e colega mea de banca, e draguta da nu stiu cum sa ii zic ca o plac?

2 răspunsuri:
| devilll a răspuns:

Fa-i mici complimente, scoate-o la un suc in oras si din vorba in vorba spune-i ca o placi.Nui asa greu

| Crimeea a răspuns:

Draga,fabyc,nu trebuie sa-i spui ca o placi,caci poate o sa te simti jignit daca raspunsul n-o sa-ti fie pe plac,deci fii atent la gesturile ei cand esti in preajma ei,la zambetul ei,la privirea ei,vezi cata atentie iti da,detaliile astea conteaza,si asa iti vei da seama daca te place sau nu si poti actiona, acum nu stiu cati ani ai pentru a te sfatui mai departe, bafta