| TarjaTurunen a întrebat:

Cum pot sa intru in vorba cu un baiat pe care il plac?

Nu ne cunoastem... ne-am vazut la scoala... si o amica de a lui este colega cu mine si mi-a spus ca ma place 50%.

Cum pot sa intru in vorba cu el?

P. S, eu is pe a 5-a si el pe a 7-a

Răspuns Câştigător
| DouaPuncteD a răspuns:

Buna draga mea.

Pai nu cred ca este de ajuns sa te placa 50 %. Acest procent de doar 50 % poate disparea instantaneu. Dar eu iti recomand sa filtrezi cu el, sa incerci sa aflii mai multe despre el, despre ce ii place, ce il atrage, genuri de muzica, educatie.
Am fost si eu intr-o situatie aseamanatoare cu a ta. Si nerabdatoare cum sunt eu m-am dus si i-am cerut sa facem cunostinta, dupa cunostinta, am vorbit non.stop pana cand mi-a propus sa fiu cu el. Si uite si acum sunt cu el :X.Bine ca si el a mai facut cateva gesturi.
Succes iubita mea, sa imi povestesti ce ai facut.
Multa bafta!
Te pup!

1 răspuns:
| AddaIulya a răspuns:

Draga snitel poti flirta cu el sau sa-i zici in fata ca il placi si sa ii vezi senzatia, iar daca nu te place ori te va evita ori isi va bate joc de tine cum o facut si damian cand m-ai pus sa-i zic cal plaky!