| candy8305 a întrebat:

Cum pot sa-l uit pe fostul iubit? Vreau doar sa-l uit, dar nu pot. Multumesc.

4 răspunsuri:
| яоxs a răspuns:

Meh...sunt în aceeaşi situaţie. Fac ce fac şi tot la el mă gândesc. Ocupă-ti timpul cu altceva.
O să treacă...toate trec happy

| kandaraki a răspuns:

Nu ai sa il uiti fiindca asa vrei tu si gata, daca a fost ceva frumos intre voi, nu doar o aventura, nu il vei uita asa repede, si aici nu pot face nimic, nu iti fa alt iubit imediat, e o mare prostie, vei sta cu noul iubit si te vei gandi la vechiul, timpul te va face sa nu privesti in urma la fostul iubit, pina atunci iesi cu prietenii, distreaza-te, gaseste ocupatii diverse, distractie distractie

| xBlindBeauty a răspuns:

Daca tu spui "nu pot" pai nu o sa-l uiti, gata a fost frumos dar a trecut, daca tu esti prinsa in trecut ratezi prezentul si viitorul. Iesi afara, ocupa-ti timpul. Cu incetul o sa-l uiti

| Goaga_Grigoras_1998 a răspuns:

Fa-ti un alt iubit tongue