| FoundYouLover a întrebat:

Vreau sa-mi enervez fostul iubit. Cum procedez? Ce il enerveaza cel mai mult pe un fost iubit?

Răspuns Câştigător
| Mathew a răspuns:

IGNORANTA este cea mai puternica arma

11 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Iesi cu unu mai TARE ca el ca sa aiba de ce sa planga

| neutrino a răspuns:

Culca-te cu cel mai bun prieten al lui, apoi ii spui ca acesta a fost mult mai capabil decat el.

| Kalla a răspuns:

Il "omori" cu fericirea ta.Arata-i ca viata fara el e mai frumoasa.

| FoundYouLover explică:

Multumesc mult de raspuns, Mathew! Intr-adevar, ignoranta e cea mai eficienta arma!

| VreauMiere a răspuns:

Spune-i ca are penisul mic rolling on the floor

| LoveIsForEverYoung a răspuns:

Pai il enerveaza daca ii arati ca nu ai suferit dupa ce v-ati despartit, ca ai facut-o la misto si ca nu te-a interesat, a, da si fa-ti alt iubit, ca sa-l enervezi! Sper ca te-am ajutat! Funda?

| Lioиeѕѕ a răspuns:

Indiferenta...uita ca exista. Oricum, daca v-ati despartit nu prea ar mai avea cum sa vada ce faci tu, deci las-o asa.

| rarepearls a răspuns:

Indiferenta...nu uita ca doare cel mai tarewinking faptul ca tu iti poti vedea de viata ta si fara el, poti fi fericita si nu te stanjeneste prezenta lui in preajma ta... sunt cele mai bune trucuri tongue funda?

| meandme77 a răspuns:

Pai daca e fost iubit, e clar ca tu il enervezi cel mai mult deci fi tu insuti...bafta.

| HurrHurr a răspuns:

Fal gelos, iesi cu cel mai bun prieten al lui.

| Sum_NotCata_1998 a răspuns:

Mamaliga cu gem