| sebysebyca a întrebat:

Cum pot sa-mi gasesc o gagica daca nu am nici casa nici masina nici motoreta si nici bicicleta? as dori una care sa aiba bani multi si minte putina. oare am vreo sansa?

36 răspunsuri:
| sebysebyca explică (pentru aleksia1):

Ah,inca una care nu stie gramatica limbii romane,care nu stie unde se scrie cu doi de i, etc, etc.ma aleksia,eu am pus intrebarea la plesneala, dar tu esti prea proasta sa o intelegi.dar in fine, e bine cum ai raspuns in felul tau.pentru ca atat intelegi tu.

| aleksia1 a răspuns (pentru sebysebyca):

Te rog sa imi spui si mie greseala gramaticala pentru ca ...vad ca ai devenit brusc un "intelectualnic" si iti multumesc pentru compliment dar pentru cultura ta generala sunt olimpica la romana si ...mai rar se strecoara greseli in ceea ce scriu dar ma rog.Ma bucur ca esti atat de inteligent incat sa iti dai seama cata gramatica stiu eu din alea 10 randuri scrise de mine.Si ai zis ca intrebarea e pusa la misto dar, ai scris-o ca un adevarat (nu vreau sa te jignesc si mai mult).Hai ca de aici stii si tu urmeaza, deci mai bine pune punct ca nu te ajuta cu nimic nici pe tine nici pe mine daca este vreun cont sters dintr-o prostie

| aleksia1 a răspuns:

Hahlaughing m-am uitat pe ce am scris si am vazut ca am scris fi atent in loc de fii atent...of mare chestie.Pe site-ul asta am vazut greseli mult mai uriase dar nimeni nu corecteaza acei oameni.Probabil ai analizat mult textul nu?-_- mda...nu ma impresioneaza si nici nu ma face sa cred ca ai fi mai destept decat mine deci ti-ai pierdut 3 min din viata. Naspa.

| Monoran_Alexandra_1988 a răspuns (pentru sebysebyca):

Daca ai maxim 40, trebuie sa incerci s-o agati pe mircea badea. Parerea mea...

| sebysebyca explică (pentru Monoran_Alexandra_1988):

Iti respect parerea, desi e proasta.ca si tine.

| Cristi_Stroe_1995 a răspuns:

Woow asta i cam ciudat laughing) imi place cum visezi