| sebysebyca a întrebat:

Cum pot sa-mi gasesc o gagica daca nu am nici casa nici masina nici motoreta si nici bicicleta? as dori una care sa aiba bani multi si minte putina. oare am vreo sansa?

36 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Aoleu! Pai vrei ca ea sa te scoata in oras, ca ea sa iti faca cadouri?!?
Si hai, mai, chiar nu esti in stare sa iti faic rost macar de o bicicleta?happy Pai daca nu poti pune mina macar pe o bicicleta, ce sa mai vorbim de vreo fata, care se cistiga mult mai greu, si se conduce si mai si!

| nicol20 a răspuns:

Viseaza ca e gratis

| sebysebyca explică (pentru nicol20):

Ha,ha,ha! visul nu mi-l ia nimeni!

| nicol20 a răspuns (pentru sebysebyca):

Ai grija sa nu o dai in cosmar

| sebysebyca explică (pentru nicol20):

Nu ai vrea sa fii tu acel cosmar...asa vreo 60 ani?

| nicol20 a răspuns (pentru sebysebyca):

In nici un caz scumpete

| sebysebyca explică (pentru nicol20):

De ce pui mic.nu ai nimic de pierdut.dar nici de castigat...

| nicol20 a răspuns (pentru sebysebyca):

Aoleu

| Hombre a răspuns:

Da, sa te masturbezi in continuare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hombre):

Erai singur in jacuzzi si te-ai gandit sa-ti faci rostul pe la baie nitel?

| Hombre a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai l-am facut deja, daca nu esti prin preajma cand am nevoie.

| sebysebyca explică (pentru Hombre):

Bine venit si de pus in practica raspunsul tau! apropo, nu ai vreo mana libera?

| Hombre a răspuns:

Eu lucrez cu amandoua si mai ramane ceva in afara, vad ca esti liber la gura, ce zici...

| Hombre a răspuns:

Ai pierdut s-a abonat o gura libera. laughing

| cuvant a răspuns:

E destul de greu sa iti gasesti o partenera dupa profilul ce ti l-ai facut. Eu stiu ca toata lumea are minte dar crede-ma ca fetele doar se fac ca nu au deci exclus ce iti doresti tu.

| DeeaMarry a răspuns:

Mai multe decat iti imaginezi.

| MariiLetz a răspuns:

Te masturbezi de 23121312 ori pe zi, pana ajungi pe la 35 de cm. Atunci esti magnet de fete. Daca nu innebunesti de la atata redtub rolling on the floor

| gabryel a răspuns:

Fratee eu am servici cu salariu bunicel( 900 ron\luna) si casa mea si tot nu am gasit o partenera si am 20 ani ( vreo doritoare laughing )

| maiAm8conturi a răspuns:

Cat de putina minte? pana la senilitate e bine? una de 90 de ani ar pune ochii pe tine... daca n-are cataracta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehe, cati nu vor chilipiruri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sansa ta este asemanatoare cu a lui Guta, de a canta in deschiderea unui concert sustinut de AC/DC.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani de gonflabila ai?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai impresia ca fetele sint fraiere? Asteapta mult si bine.

| eooAlexandra a răspuns:

Ba minte putina is atatea :Sanziana Buruiana, Andreea Tonciu, Daniela Crudu si Bianca

| aleksia1 a răspuns:

In primul rand vreau sa iti spun parerea mea despre tine: Esti un taran prost.In al doilea rand vreau sa iti spun ca de obicei o fata cu bani si minte putina vrea baieti cu mult mai multi bani ca ea care e fotbalist sau mai stiu eu ce pana mea.O fata cu bani si minte in cap (fi atent ca astea is mai rare) nu se uita la bani ci la creier, la comportament.Cat despre tine, prietene... bani nu ai, deci prima varianta e exclusa, iar cat despre a doua varianta...eh laughing la o intrebare ca asta iti pot spune doar sa gandesti pozitiv ca nu le poti avea pe toaterolling on the floorO a treia varianta ar fi, daca vrei una cu bani multi, ia o "puma" la 80 de ani cu pensie buna si in vreo 10 ani scapi de ea si asa faci si rost de bani sa se uite macar vreun jaf la tine.Succesrolling on the floor

| sebysebyca explică (pentru aleksia1):

Ah,inca una care nu stie gramatica limbii romane,care nu stie unde se scrie cu doi de i, etc, etc.ma aleksia,eu am pus intrebarea la plesneala, dar tu esti prea proasta sa o intelegi.dar in fine, e bine cum ai raspuns in felul tau.pentru ca atat intelegi tu.

| aleksia1 a răspuns (pentru sebysebyca):

Te rog sa imi spui si mie greseala gramaticala pentru ca ...vad ca ai devenit brusc un "intelectualnic" si iti multumesc pentru compliment dar pentru cultura ta generala sunt olimpica la romana si ...mai rar se strecoara greseli in ceea ce scriu dar ma rog.Ma bucur ca esti atat de inteligent incat sa iti dai seama cata gramatica stiu eu din alea 10 randuri scrise de mine.Si ai zis ca intrebarea e pusa la misto dar, ai scris-o ca un adevarat (nu vreau sa te jignesc si mai mult).Hai ca de aici stii si tu urmeaza, deci mai bine pune punct ca nu te ajuta cu nimic nici pe tine nici pe mine daca este vreun cont sters dintr-o prostie

| aleksia1 a răspuns:

Hahlaughing m-am uitat pe ce am scris si am vazut ca am scris fi atent in loc de fii atent...of mare chestie.Pe site-ul asta am vazut greseli mult mai uriase dar nimeni nu corecteaza acei oameni.Probabil ai analizat mult textul nu?-_- mda...nu ma impresioneaza si nici nu ma face sa cred ca ai fi mai destept decat mine deci ti-ai pierdut 3 min din viata. Naspa.

| kiki97 a răspuns:

Nup, nu ai nici o sansa sa-ti gasesti o "gagica"

| Cristi_Stroe_1995 a răspuns:

Woow asta i cam ciudat laughing) imi place cum visezi

| Monoran_Alexandra_1988 a răspuns:

Daca ai minim 14 ani, poti incerca s-o agati pe oana roman sau pe varujan vosganian...Parerea mea...

| sebysebyca explică (pentru Monoran_Alexandra_1988):

Si daca am maxim 40?

| Monoran_Alexandra_1988 a răspuns (pentru sebysebyca):

Daca ai maxim 40, trebuie sa incerci s-o agati pe mircea badea. Parerea mea...

| sebysebyca explică (pentru Monoran_Alexandra_1988):

Iti respect parerea, desi e proasta.ca si tine.