| Anxiousy a întrebat:

Cum pot sta suparat pe iubita mea? Avem o relatie frumoasa dar mai greseste cateodata si repeta aceleasi greseli de ceva timp (la liceu se poarta mai indiferent cu mine si nu suport asta) si mereu cand vreau sa fiu suparat pe ea sa nu mai voresc cu ea sa fiu indiferent, in maxim 30min imi trece si mor de dorul ei oricat de suparat as fi imi trece (suntem de 7 luni impreuna,prima relatie pentru ea, o iubesc mult)

Cum as putea sa fiu tot timpul indiferent si sa raman suparat? Ca ea abuzeaza de asta si imi mai si zice "si ce ca mai mult de 2 ore nu vei sta suparat si tot la mine vii" si mor de nervi din cauza asta, astazi am fost la ea acasa am mancat prajituri cu mama ei stateam de vorba si ea si-a dat seama ca noi suntem oarecum "certati" si i-am zis problemele si zicea ca se schimba etc dar m-am saturat de atatea vorbe, si nici dupa 10min am fost la ea in camera si ne sarutam cu pasiune de parca nimic nu s-ar fi intamplat, nu mi-am mai putut tine supararea cu care venisem nici nu vroiam sa vorbesc cu ea si am cedat

Va rog sincer cum pot ramane indiferent, suparat pe ea, cum sa fiu indiferent fata de ea? Multumesc.

5 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

IAngel, oAnonim si acum Givenchyhee hee. Povestea ta, precum si felul in care scrii sunt inconfundabile.

| Anxiousy explică (pentru DeeaMarry):

Cred ca ma confunzi.

| DeeaMarry a răspuns (pentru Anxiousy):

Chiar deloc happy.

| mellymellysaa a răspuns:

Daca asta e prima ei relatie inseamna ca nu stie cum sa procedeze spune.i tu ghideaz.o si nu incerca sa fii indiferent cu ea pentru ca daca intr-adevar o iubesti nu vei putea si inca ceva daca este mai indiferenta cu tine la scoala este din cauza ca e prima ei relatie.:*

| Anxiousy explică (pentru mellymellysaa):

Da am vb cu mama si mi-a zis sa ii zic ca o astept sa se gandeasca de ce este asa, si sa ma sune cand are un motiv anume, nu chestii gen "nu stiu", ca mereu am incercat sa o ghidez sa ii spun si nu face deloc asa, una zice alta face.m-am saturat