| Maxnonymus a întrebat:

Cum poti convinge o fata(iubita) sa faca sex cu tine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate au nevoie de preludiu astea virgine, e aiurea sa te mai complici. Gasesti alta pentru sex daca chiar. Dar ea ar fi trebuit sa fie constienta ca se va ajunge la asta, imi pare extrem de rau pentru ''little johnny''.

12 răspunsuri:
| NoisyDream a răspuns:

Ii propui asta, daca accepta bine, daca nu, o forteziwinking

Răspuns utilizator avertizat
| P3TR3 a răspuns:

Salut
Iao si tu la tine acasa,un pahar de vin ceva acolo mai romantic, niste lumanari, pe inserat, o iei cu usorul.ii faci complimente, o atingi frumos... dupa o saruti...si incepe spectacolul big grin Asta e o metoda, alta e violul.dar aia nu prea e convingere..aia e viol laughing
Funda? big grin Bafta! big grin

| MegaParty a răspuns:

Ii arati puta si daca e mare va accepta dar daca e mica abordeaza o alta strategie.

| alex14anineinpliniti a răspuns:

Daca e virgina trebuie sa o iei cu usurelul, oricum trebuie sa ai rabdare cu ea. sfatul meu este sa ai rabdare in caz ca e virgina. daca nu este nu are niciun motiv sa nu o faca cu tine

| Danysan a răspuns:

Fetele nu se foreaza sa faca sex cu tine.Ca sa le bagi asta in cap -ma refer la Iubita -e Important sa abodezi subiectu asta dar nu ca pe un repros ci detasat si n mod glumet :Iubire cand mai facem si Noi Dragoste sau depinde inventezi ceva. Fetele cand vine vb de asta sunt foarte atente si te poti astepta sa te arunce in pat si sa o faca cu tine.Acum cand vine vb de o fata care nu iti este Iubita e complicat si ai Sanse numai daca arati Bine sau te place ea. Cele mai multe Sanse de Reusita la ai cand mergi la un party, acolo lumea vrea sa se distreze la Maxim si se poate sa ajungi sa faci si sex dar eu zic ca mai Bine faci cu Iubita pentru ca e mai Frumos.

| Guildo a răspuns:

Avand in vedere ca esti iubita ta, inseamna ca tu o cunosti mai bine decat noi. Daca e vorba de o relatia mai serioasa si ati ajuns la un anumit nivel de incredere reciproca, inseamna ca trebuie doar sa deschizi acest subiect cu ea si depinde de ea daca o sa accepte sau o sa iti mai ceara timp. Daca e vorba de o relatie care e abia la inceput, sfatul meu e sa mai astepti. Dar cum am spus, nu o cunosc pe iubita ta, deci nu pot sa imi dau seama daca e o fata mai pudica sa e o nifomana. Chiar nu vad rostul intrebarilor de genul, macar puteai si tu sa sa aduci niste informatii in plus...

| Alexandra678 a răspuns:

Nu trebuie sa o convingi, o sa faca asta daca te iubeste cu adevarat si daca este cu adevarat pregatita, nu o obliga sa faca ceva ce nu-si doreste pentru ca ai putea s-o pierzi. Si cred ca ar trebui sa vorbesti sincer cu ea. Succes! FUNDA?

| DNSK a răspuns:

O fata trebuie facuta sa vrea, nu obligata sau convinsa

greece12
| greece12 a răspuns:

Iubind-o!
Din tot sufletul si neconditionat, vei fi surprins de modul in care va intelege sa-si arate ea recunostinta!
Si vei avea norocul sa faci dragoste, nu sex!
Asa ca, iubeste!
E cel mai bun sfat de inceput de an!
happy

| MoxiMonny a răspuns:

Trebuie ceva timp nu poti s-o iei din prima dacă nu e o femeie usoara n-aii nicio sansa.

| mariusakee a răspuns:

Improvizeaza! Trebuie sa ai "vrajeala" in tine, nu poti sa ii zici direct: hai sa te F** ca nu merge asa, decat daca e o libidinoasa d'aia care a mai fost cu inca 30 inaintea ta. Daca iti pui mintea la contributie te descurci.