| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti convinge o fata sa faca sex cu tine?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este prostituată?
Investește sentimente și iubește fizic.
Pa, pa.

| Neimportant a răspuns:

Dacă întrebi o fată "Vrei să faci sex cu mine?" şi ea nu acceptă, asta semnifică 2 lucruri:
1. nu este pregătită pentru aşa ceva.
2. chiar nu vrea, temându-se de consecinţe.

Tot ce ai putea face este să o laşi să se mai gândească, şi dacă într-un final răspunsul este negativ, asta e...Resemnează-te!

P. S: Nu poţi să o forţezi să facă sex cu tine!

| Takocska a răspuns:

Daca nu vrea cu tine nici cum asta e clar. Daca ii place sa stea cu tine sau sa fie in jurul tau poti face ceva da sa convingi numa pentru sex e greu. Numa daca fata nu e cumva dupa aventuri

| MishikiCrisy a răspuns:

Nu poti. tongue

| drhotzu a răspuns:

Pai este foarte simplu ofera-i bani
toata lumea are un pret laughing)

| rousz a răspuns:

Buna! Depinde de ce fata vorbesti tu, daca e vorba de prietena ta atunci ea mai devreme sau mai tarziu va accepta bineanteles daca te iubeste, daca e vorba de o fata oarecarecare nu stiu cel imi probabil nu, deci mai pune-ti pofta-n cuib.

| AddXf a răspuns:

Nu o poti convinge, doar daca ea este naiva, deci la o varsta frageda.Totul trebuie sa vina de la sine si acest lucru se va intampla doar daca voi 2 va iubiti cu adevaratwinking. Daca tu totusi o placi ff mult si ea pe tine, atunci incearca sa vorbesti cu ea. Ti-am zis, totul vine de la sine. Nu exista o replica anume..Baftawinking. funda? happy

| jimmy1823 a răspuns:

Cu un pistol la tampla... Merge de fiecare data! laughing

| irishkutsa a răspuns:

Mai intii fa-o sa se indragosteasca de tine, dupa poate iti merge si cu sexul happy

| FreaxxKidd a răspuns:

Poi!
O aduci la tine acasa
va dati limibi in bot 1 ora
Si dupa o intrebi
Si dupa vezi ce se intampla