| Iziii:X:X:X:X:X:X a întrebat:

Cum poti sa te imprietenesti cu un baiat care place pe altcineva si crede ca esti o amica enervanta?

Răspuns Câştigător
| PeeWeeVi a răspuns:

Incearca sa nu vorbesti foarte mult, sa faci glume, ca sa te considere amuzanta, nu stiu sa faci ceva incat el sa puna intrebari adica sa te faci mai interesanta nu stiu cum sa-ti explic exact dar sper ca ai inteles laughing
funda?:*

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

N-ai cum

| Damian a răspuns:

Nu poti forta un om sa te placa

| Iziii:x a răspuns:

Simplu sa ii arati ca nu esti enervantabig grin
Sa te commporti frumtongue
Sa vb cu elkiss
Fundita?kisskiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi demonstrezi că eşti o persoană matură. Nu te bagi în sufletul lui, eşti detaşată, calmă. Îi vei câştiga respectul astfel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii zici in fata imi place de tine ca kkkk