| Iziii:X:X:X:X:X:X a întrebat:

Cum Poti flirta cu un baiat care te crede o amica? Sau daca il poti face sa te placa?

Răspuns Câştigător
| JustShadows a răspuns:

Buna!^_^ Pai daca iti place un baiat care iti este amic, nu trebuie sa faci nimic in plus pentru ca el sa te placa.Incearca sa fi tu insati in prezenta lui, cat si in prezenta celor din jurul tau.Fii cat mai naturala, si nu face anumite lucruri doar pentru ca cineva sa te placa.Ai incredere in tine, si alege lucrurile corecte. Ii poti deveni o prietena foarte buna, si poarta-te asa cum esti tu, si vazand cum esti, poate se va indragosti de tine.
Repet nu face ceva anume, doar de dragul celor din jurul tau, caci inainte de toate trebuie sa te respecti pe tine.Fii prietena lui si incearca sa-i arati ca poate avea incredere si intelegere din partea ta. Iar daca nu va merge cu el, atunci poate ca nu te merita.
Vei gasi persoana potrivita tie mai devreme sau mai tarziu, tu doar fii tu insati, si ai incredere in tine.
Ai grija de tine!happy

3 răspunsuri:
| cristiannn_8836 a răspuns:

Incearaca sa fi draguta cu el, sa ii dai de inteles ca il placi...intr-un mod discret desigur, daca nu functioneaza eu zic ca e mai bine sa il pastrezi ca amic, fiindca daca insisti el va crede ca esti "disperata" dupa el!

| Emmeii a răspuns:

Da-i de inteles ca il placi. spune-i ca e foarte dragut, ca arata bine, oricum. complimente.
succes.:*
pa pa.

| Nero_1949 a răspuns:

Discuti despre ce ii place, pari interesata, zambesti, si pui mult parfum.