| zambetultau a întrebat:

as vrea sa stiu si eu cum poti sa uiti un baiat? poti sa fi cu un alt baiat daca nu il plki?

3 răspunsuri:
| ahilles a răspuns:

Poti sa fi cu alt baiat dar asta nu te face sa il uiti

| lovely1993 a răspuns:

Cu timpul il vei uita, cu siguranta... Cu altul nicidecum nu vei putea fi mult timp daca nu il placi, vei pierde timpul doar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cat te straduiesti sa il uiti cu atat il placi mai mult. Poate pare stupid dar singura solutie este sa astepti, timpul le va rezolva pe toate. Bineinteles ca nu poti uita peste noapte. Poti fi cu un alt baiat daca nu il placi. Dar iti va parea rau pentru ca nu te vei simti tu, te vei gandi la alti si asta inseamna a trisa prin urmare a insela.
Mai bine stai linistita, concentreaza-te pe scoala si alte activitati, iesi cu prietenele tale, asta iti va ocupa timpul si nu te vei mai gandi la acel baiat.