| Dony20 a întrebat:

Cum reactioneaza fetele timide fata de baietii pe care i plac, dar nu au curajul sa faca pasul?
Ma refer la gesturi, semne, privire, la tot ce tine de comportament.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti in freindzone man, un alfa nu intreaba asa ceva, un beta da,un alfa sare pe ea,bine si arata beton masculul ala badboy cum i se spune, treaba e asa o fata daca te place da semne mai mereu te sacaie nu te ignora, tu posibil ca visezi la frumoase tu find urat, cauta una pe masura ta, apropo daca stai cu o virgina vei tampi mai ales una asexuala si asa tu vrei doar sex ce naiba m avut varsta ta, de curvar ce eram ma bagam in relatii pentru vagin si apoi ma plangeam ca nu imi datea ce vream eu, stai pe fundul tau daca vrei sex du-te pe centura

| FataȘarpe a răspuns:

Eu nu pot sa privesc baiatul de care imi place in ochi, ma inrosesc, dar mereu incerc sa trec pe langa el, sa il privesc. Suna obsesiv si creepy dar asa sunt eu laughing. Si sunt extrem de timida si singuratica.

| Dony20 explică (pentru FataȘarpe):

Alte lucruri pe care le fac fetele timide asa cum esti tu care mai sunt?

| FataȘarpe a răspuns (pentru Dony20):

Pai nu pot mentine o conversaie. Ma intimidez si nu ma pot gandi la niciun subiect de discutie. Imi rog uneori ungiile (-nu unghiile imi iubesc ungiile- ma refer la pielea de langa). si odata mi-a spus un baiat ca ma place si m-am albit la fata de a trebuit sa-mi faca perfuzie (lol a fost asa jenant). Pot vorbi cu baietii de care imi place prin mesaje. Conversatii adevarate, bune. Dar foarte greu imi fac curaj si ma rog sa nu il deranjeze ca ma bag in seama... Iar cand ma baga in seama Imi vine sa explodez de bucurie (pana observ ca imi cere temele). A da. Eu nu prea am prieteni. Adica sunt prietena leguma ce nu prea iese doar cand e chemata. Si nu pot sa-mi fac prieteni noi usor. Sunt a 8-a si ma doare de viata sociala dar am cativa prieteni... Ca sa stii. E posibil ca fata aia daca are multi prieteni si e genul sociabil de fapt sa se uite plictisita la tine. Fratele meu a patit. E naspa