| anonim_4396 a întrebat:

Cum s'a desfasurat prima partida de sex? Care pozitie a fost prima?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu se poate vorbi de o singura pozitie decat in cazul in care partida s-a consumat foarte repede adica sub timpul acceptabil de 6-8 minute.In timpul unui sex partenerii isi schimba des pozitia insa cel mai adesea se incepe in pozitia misionarului sau tinut in poala.

| Emilian65 a răspuns:

Prima partida de sex s-a desfasurat normal si cu multa placere. Ce pozitii am folosit? Diverse, care sa ne aduca placere la amandoi.

| LoveSleep a răspuns:

Aia când stai în cur și dai la lablăwinking

| Miihaa a răspuns:

Misionar am auzit ca e cea mai buna pozitie.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Miihaa):

Esti gresit informata. Este cea mai proasta si incomoda pozitie pentru barbat, limiteaza libertatea de miscare a mainilor

Răspuns utilizator avertizat