| anonim_4396 a întrebat:

Ce pozitie si anturaj a-ti recomanda pentru prima partida de dragoste a unei fete?

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ceva cat mai retras, fara prea multa lumina, curat si cu un miros proaspat.
pozitia misionarului e cea mai indicata.

4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

,,Partida de dragoste"? Dragostea nu se divizeaza in partide!

| Analytical a răspuns:

Insensibilule ai face dragoste cu publicul in vizor. Cuvantul "anturaj" nu sti ce inseamna. Exista DEX, si pentru pozitii la fel, GOOGLE. De ce nu va place sa va documentati singuri? 9gag-ul e plin de informatii cu privire la orice. Va place sa fiti insuportabili, iata-te ca esti un SF curios.

| Ekcstsy a răspuns:

Anturaj? Da te f*** cu public sau in grup? Ce draq? Ca pozitie, tu deasupra daca ea e virgina. E cea mai indicata.

| R3SP3CT a răspuns:

Capra, misionarul, antilopa, catelusul, corp la corp, fotoliul dragostei, alpinistul.