| razadeluna a întrebat:

Cum s-a desfasurat prima zi de scoala? Misto?

4 răspunsuri:
| CartoonN a răspuns:

Prima zi de scoala a fost destul de ok, n-am simtit nimic extraordinar, asa mi s-a intamplat si in anul in care am dat examenul de capacitate, la fel si in anul acesta cand voi sustine examenul de bacalaureat.Multa lejeritate...atat doar ca mi s-a facut sila cand am vazut-o pe diriga. Orar misto, director misto...toate bune si frumoase, cel putin pana la bac. Nu am dat flori, nu am vrut sa stric traditia de-a nu oferi flori dirigintei.

| Sephyroth a răspuns:

De cand ai fost exmatriculat ai devenit melancolic si iti e dor de scoala?(mai ales la inceputul anului)

| MariusXP a răspuns:

Bai deci cred ca am inceput destul de bine adica ::direct in club dupa la plimare cu taxiul prin tot orasul si dupa distractie si nebunie la liceu!

| CartoonN a răspuns (pentru MariusXP):

Raspuns refuzat, mai incerc. Mersi TPU!
Club, distractie...vere ce scoala faci tu, ciordeles pe tarabe?