| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa afli daca iubitul tau are si pe alta in afara de tine?

Răspuns Câştigător
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Simplu.Urmareste-l dar foarte discret sau pune pe altcineva pe care nu-l cunoasca sa o faca pentru tine, cel mai sigur si mai rapid la un moment dat tot greseste si o saruta in strada.

3 răspunsuri:
| Madalin_Gagu_1998 a răspuns:

Spioneaza-l s-au il intrebi pe altcineva daca stie ceva dar ai grija la fete ca fata respectiva poate fi cu elhappy!

| Maliiiii a răspuns:

Dupa cum se comporta. Daca e distant ori e timid pri nu te place.

| Madda180 a răspuns:

Daca observi la el un comportament mai ciudat adica nu mai este atat de apropiat de tine este mai secretos nu mai are acelasi timp pentru relatie ca la inceput.....sunt mai multe chesti sper sa te ajute:d