| Anonim28282893949 a întrebat:

Ce faci cand afli ca iubitul tau place alta fata?

Răspuns Câştigător
| exilon1 a răspuns:

Să nu fii geloasă deloc. Lasă-l în pace și vezi-ți de drumul tău. Spune-i că ai alte opțiuni și priorități mult mai bune în viață decât să pierzi timpul degeaba. O să te dorească tot mai mult dacă joci hora bine...

14 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu am aşa ceva, iar dacă aş avea l-aş întreba dacă este adevărat ceea ce am aflat.
Nu mi-aş dori să întâlnesc o astfel de persoană care să mă rănească. Acum, îmi lipseşte enorm de mult cineva. Sper să fie bine acolo unde este.

| Nomoreregretstb a răspuns:

Te desparti de el. laughing

| T0T a răspuns:

Te desparti. Nu poti sa gandesti si tu?

| Emilian65 a răspuns:

Il lasi in pace si-ti gasesti si tu unul ca sa-i faci in necaz.

| Doub a răspuns:

Bei o bere cu el.

| Dariusuu a răspuns:

Îl întrebi iar dacă e adevărat îi urez mult succes în noua lui relaţie.

Slavă domnului că mai gândesc şi eu raţional din când în când

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Te desparți de el!

Răspuns utilizator avertizat
| Neuronul a răspuns:

Depinde thinking
Purtaţi o discuţie serioasă.
Dacă recunoaşte că îi place altă fată, va despărţiţi şi îţi vezi de treaba ta!
În cel mai bun caz, rămâneţi amici! ^_^

| Phini a răspuns:

Dai cu banu...
Cap - daca are cap si se intoarce la tine.
Pajura - nu are nimic in cap, si e o cauza pierduta happy
E greu?

| IoneeLaaaMaa a răspuns:

Te desparti de el..eu i-as rupe capul big grinlaughing

| andreiul78 a răspuns:

Pai. depinde. Stii sigur ca place pe alta fata sau doar ai auzit "ultima barfa". Iti recomand sa fii suspicioasa la tot ce auzi. Daca place pe alta de ce nu sta cu ea si se desparte de tine?
Oricum eu te sfatuiesc asa: daca il placi si e cu tine ( doar cu tine) profita de asta la maxim. Nu inceca sa il tii langa tine ca nu rezolvi nimic. Daca te inseala (alt caz) atunci zii politicos ca e urat ce a facut si ca nu mai poti vorbi cu el pentru ca tu ai fost fidela relatiesi si pur si simplu nu mai vrei sa vorbiti deloc.
Oricum ar fi, tu sa nu il tii cu forta langa tine.(acum depinde si de situatie)
Bafta si, ma repet, sa fii suspicioasa la tot ce auzi. Nu conteaza de la cine, tu sa crezi atunci cand esti 100% sigura ca ai dreptate in ce afirmi.

| ItsMatrix a răspuns:

Continue your damn life. Then will be fine