| dori a întrebat:

Cum sa afli mai multe despre iubitul tau

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii naturala, poarta-te normal.nu incerca sa arati ca esti altfel si incearca sa nu ii dai prea multa importanta...doar cateva priviri, un zambet...lasa-l pe el sa te vaneze.succes!

4 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Daca relatia voastra este una sincera, bazata pe iubire eu zic sa vorbesti cu el, cu prietenii lui sau cu rudele lui.Depinde ce vrei sa afli...despre trecut, despre fostele iubite, daca te inseala...sunt multe situatii.Eu zic ca tot o discutie intre 4 ochi ar fi cea mai indicata.

Bula
| Bula a răspuns:

Angajezi un detectiv particular.

| dori explică:

Da mie imi place de un baiat cum sal atrag sa se indragosteasca de mine?

| dori explică:

Cum as putea sa aflu daca ma inseala si daca minte?