| ღPufuleț a întrebat:

Cum sa cucerest un baiat? cele mai multe sfaturi= Fundaa

Răspuns Câştigător
| Irinnaaa a răspuns:

Intotdeauna fii tu insati! Nu te schimba pentru nimeni si nimic. Cine te place cu adevarat, te va accepta asa cum esti. In prim rand; in al doilea rand, depinde de fiecare persoana in parte, dar baietii agreeaza in principal fetele amuzante, deschise, intelegatoare si cu personalitate, dar cel mai mult, fetele care nu sunt complexate si se simt bine in pielea lor. Tine cont de asta cand vrei sa captezi atentia unui tip : nu fii aroganta sau intepata, ori prea plina de tine. Aranjaza-te inainte ( fa ce faci tu de obicei ca sa te simti frumoasa ), uita-te in oglinda si fii sigura ca-ti place ce vezi si du-te si vorbeste cu el. Razi la glumele lui, fa-i complimente ( baietilor le place asta ), flirteaza cu el si simte-te bine. O sa vina instinctiv.
Sper ca te-am ajutat cu ceva happy

4 răspunsuri:
| Auslesse a răspuns:

Cum sa cuceresti un baiat? Atat iti zic, fii tu insuti! Nu te preface ca esti altfel decat esti de fapt.Fii sincera, deschisa, fii naturala!

| dyana_6840 a răspuns:

Fa-te frumoasa si acum ca este vara imbraca-te cu frstitze scurte si pantaloni scurti.Lasa-ti parul desprins si incearca sa te dai pe linga el si sa te uiti insistent la el.Bafta:*

| kissyou20lukas a răspuns (pentru dyana_6840):

Cel mai penibil si de mahala sfat pe care l-am auzit laughing

| BulBuci a răspuns:

Exact,sunt de acord cu EyesLikeDiamonds asta conteaza cel mai ca baiatul pe care tu il placi sa te placa si sa te cunoasca asa cum esti nu trebuie sa te schimbi pentru el :X Succes :*