| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresti o fata care nu te place

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Esti sigur ca nu te place? incearca sa iesi cu alta ca sa vezi reactia ei, daca te placae va incerca sa iasa cu tine daca nu, ghinion.

278 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa o ignori cat mai mult cu putinta nu o baga in seama sa vezi ca apoi te priveste cu alti achi dupa un timp

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci daca nu place 2 saptamani nu o mai bagi in seama deloc si o tachinezi din cand in cand facundo sa se simta mai putin frumoasa decat celalate: de echemplu poti zice cu prt in 10 c e o fata mai frumoasa ca toate fetele de la noi din clasa,,,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bine cautati pe net despre psihologia fetelor... sunt 8 tipuri de fete, si cu acele 8 tipuri trebuie sa te comporti DIFERIT, daca ii sti tipul stii cum sa procedezi. EX. este tipul de femeie care cauta baieti care la place sexul... acesta este cel mai rar tip. dar daca vrei sa ai o aventura cu ea trebuie sa o faci super-discret, adica nu imediat '' hai sa facem sex'' foarte discreeeet.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ffffffffff deci imi place de o fata ffff mult si eu de obicei fac orice fata sa-mi cada in brate fff repede, dar ea parca nici nu ma baga in seama... fffff dar pentru ea parca simt ceva ce nu am mai simtit la nimeni...ce sa fac va rog help me! raman dator

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cum sa cuceresti o fata care nu te place siplu o lasi o vreme sa se acomodeze cu tine sa stie cat m-ai multe despre tine.TU la randul tau zambestei invit-o la un suc vezi ce reacte are, si vezi cum merge treaba esti baiat destept nu trebuie sa-ti zica nimeni cum sa cuceresti o fata prin calitatile tale poti face multe simplitatea si siceritatea a ta nu o are nimeni cand vrei sa cuceresti o fata cu adevarat puneti bunele maniere in functie si ai sa vezi rezultatele bafta mergi cu fruntea sus chiar daca dai gresi mergi mai departe.PA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa faci ca persona data sa te iubeasac la nebunie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E simplu frate.ii ceri id de mess daca are ai noroc pana aici dupa aia o sa o cauti tu daca nu te cauta ea si sigur te intreaba``Bine Tu?`` si tu ii zici ``Pai citeam un site cum sa cuceresti o fatahappy fiindca as vrea sa ne cunoastem mai binehappy`` Dupaia te va place mai multhappy am incercathappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ajutati-ma ieu plac o fata dar ia nu ma place. Dar ieu am stat la o masa si dupa un timp am plecat la bar si am vazut-o cama cauta. Acuma ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place de de o fata.dar ei nu-i place de mine.e inebunita de un tip care nici nu o baga in seama.va rog ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand uitate in ochi ei si reflecteazate si daca zambeste sarut-o

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai incearca sa-i spune-i ca ai vrea sa iesiti la o cofetarie. Daca refuza ghinion dar daca accepta inseamna ca te place

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut sunt din ploiesti si am si eu o problema eu sunt indragostit de o fata care e ceea mai buna prietena a mea am rugat o prietena de a ei sa vorbeasca despre mine sai spune lucruri frumoase si nu a mers a spus ca e ma considera ca fratele ei dupa o cand iesieam de la scoala am vazut cu fostul prieten al ei se lua de ea m-am dus la el si ma jignit eu l-am batut (nu vrea u sa par ca ma dau pare sincer), dar ea mia multumit si am condusa pana acasa in siguranta acolo m-a sarutat pe obraz si mi-a spus " Ne vedem maine la scoala bine ca ai apurat tu ca mar fii batut" iar eu i-am spus " EE lasa la ce sunt buni prieteni" a 2 zii toti se vorbeau si ea nu aparut fericita dar nu de la mine ca nu am spus la nimeni ci prietena ei cu care vorbisem la sfarsitul orelor a inceput sa planga ca aflase tatal sau si mi-a spus "Te urasc nu vreau sa te mai pui in viata mea" dar eu i-am spus cu lacrimii in ochii "De ce ca eu te iubesc" ea s-a oprit din plans si a zis "ma iubestii singura data cand am avut nevoie de tine e faptul ca tu estii un batus si ai aparut atunci" si ia a plecat va rog spuneti-mi ce sa fac astept un raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aratai ca ai bani

| Robtzelu a răspuns:

Fii tu insuti sau o poti invita pe mess la mall daca nai curaj asa simplu! succes

| DeLLyA_4905 a răspuns:

Bai serios acum sunt fata si am mai multa experienta deci asculta la mine! nu e bine sa faci o fata geloasa! nu face ceva siropos! in niciun caz! nici prin alti prieteni sa nu ii zici, nici prin bilete. cel mai bine e sa te imprietenesti cu ea, sa o conduci acasa daca poti. daca ea chiar nu te placeee serios acum nu insista pentru ca o sa te creada insistent. ai putea sa ii dai ceva de valentine's day. ceva dragut... dar daca nu poti sa astepti pana aunci. atunci poti sa ii zici pe mess daca ai id ei.hmmmthinking devine complicat. ok bafta cu fatawinking ti-am dat niste idei tongue

| vladutzzz199 a răspuns:

Fi amabil, uite o sa iti zic cum sa cuceresti o fata prin arta seductiei, mai intai trebuie sa fi curat si imbracat bine :poti purta un ceas intre 100 si 400 euro si ar fi perfect un telefon slim cu camera, asa pe urma bagate cu fata in vorba, adica daca asculta muzica ceva de genu o lasi dar cand e libera, sau daca stai langa ea poate ea porneste subiectu ma rog cand vorbesti cu ea fi tu insuti si uitate in ochhi ei este ceva psihologic, ii vei atrage atentia apoi vb mult cu ea incepi si uh cu un tel si vb diferite sub. tele fonu se face asa (buna) (buna cine )sau poate o sa te recunoasca si zici ca esti tu cf vb si nu uita sa fi spontan adica( schimbi subiectele fara nicun sambure adica voi vb despre ceva si schimbi automat sub, si pe urma sa faci complimente si genu si daca tot nu vrea si nu vrea prindeo odata in scara sau in lift opreste liftu si ****o in lift sau in scara si gata ai obtinut ce ai vrut si zua urmatore alta!

| az09 a răspuns:

Daca te indragostesti de o fata si nu te place esti "padepsit" pentru ca o iubesti ink si ea nu pe tine. deci asta e Oricum si eu am aceasta problema dar nu gasesc solutia :'(

| SerbanFitzosul a răspuns:

Sti ceva pune pe altcineva apropiat ei sa vezi daca te place sau nu daca nu las-o balta nu te strofoca, daca da ivito la un suc ceva de genu care crezi ca ii place eiwinking

| Sp0nGe a răspuns:

Aratai ca iti pasa de ea

| generosu a răspuns:

Frate eu incerc asta inca din clasa aVa cu o fata super sexy si nu reusesc.ea vb cu mine dar e inebunita dupa un alt baiat x-(
dar am gasit alta sper ca o sa-mi mearga mai bine big grin

| vasyaas a răspuns:

Sal
imi spune si mie careva cum sa fac.
exista o fata care nu stiu cred ca m-am indragostit nu demult de ea, ei ii placea mai inainte cu vreo 2 luni de mine dar am daunazi i-am zis niste cuvinte murdare la nervi, nu chiar exagerat de murdare dar oricum.acum intru n fel mi am cerut scuze si i-am zis ce simt pentru ea. dar ea nu demult s-a despartit de prietenu ei si imi spune ca sa ii dau timp.eu vb cu o prietena de a ei si ia mi-a spus ca ei ii trebuie timp dar totusi nu se lasa de mine. simbata trebuie sa fac o petrecere la disco sunt invitate amindoua spuneti va rog fac ce trebuie,, ce sa fac in continuare ce sa i spun etc. pls help.

| JackSelgadoHD a răspuns:

Mie imi place de o fata, mai bine zis colega, sunt in clasa a 7a dar eu sunt innebunit dupa ea, dar ea nu ma suporta, nu ma place. Ce pot face ca sa o cuceresc?

| teodorescu_9426 a răspuns:

Parerea mea e ca daca acea fata nu ta place nu o poti cuceri. Daca cu adevarat vrei trebuie sa stai tot timpul langa ea si ce se va intamplase va intampla de la sine.Mult noroc.

| paineptmine a răspuns:

Si eu am o problema sunt cu o fata dar habar nu am cum sa fac sa vad sigur noinu putem vorbi in realitate va rog spuneti-mi dati-mi mesaj pe mess ales_mereu

| Dani645 a răspuns:

Sti frate parerea mea este sa fii tu insuti..nu poti cuceri o fata dandute altcineva la infinit... poate ai so cuceresti.dar nu o sa poti sa te prefaci o viata..cine te place te place asa cum esti...si nu mai incercati chestia cu indiferenta cadeti singuri in propria capcana...bafta

| iceheat a răspuns:

Un pic de ajutor pls ii o fata cu care ma inteleg foarte bine da ei ii place de altu si acel baiat nu e deschis pentru o relatie cu ea cum s-o fac sai captez atentia si cam in fiecare zi vb cu ea pe skype foarte mult vreau sa stiu sa rament prieteni buni sau sa-mi incerc norocu?

| iceheat a răspuns:

Este o fata cu care ma inteleg super vb cu ea in fiecare zi pe skype foarte mult da ei ii place de altu de la ea din cls da acela nu este deschis pentru o relatie ce sa fac sa raman pr foarte bun cu ea sau Give a shot?

| ciprian9521 a răspuns:

Vreau si eu sa cuceresc o fata care abia s-a despartit de un fost prieten ea stie ca o plac dar nu stiu cum sa o fac sa se indragosteasca de mine

| Master_4146 a răspuns:

Pai da ce fac daca ii voi da cel mai fain lantisor de aur si tot nu ma place?