| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa exciti baiatul mai usor si mai repede?

10 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Usor,rapid si sigur sexul oral.
Ai mai putea incarca cu saruturi si ceva mai multe vorbe cu tenta sexuala.(ce-ai vrea sa-ti faca, cum, cat,.)

| Geo17 a răspuns:

Una scurta...Si esti cea mai tare.

| h3r a răspuns:

18 ani și multe găuri...

| NnDWtf a răspuns:

Fa-i o ****.

| marinaa9 a răspuns:

Cu saruturi pe gat, il musti de buza inferioara/superioara, il saruti pe piept, in primul rand cati ani ai?laughing

| Zizeonaga a răspuns (pentru marinaa9):

Nutsi fa griji am 18

| Painkeeper a răspuns:

Ti-e greu sa exciti un baiat? Trist... adica mi se pare mult prea usor, poate ca nu te place, asta-i tot.

| Zizeonaga a răspuns (pentru Painkeeper):

Nu am zis ca pare greu. vreau sa stiu pin care cai se excita mai usor

| anastasia9 a răspuns:

Pff..super simplu ..bine daca sunteti la inceput sa nu te astepti sa-ti spuna,, mai excitat,,:-)) bine daca aveti mai mult timp impreuna ..ma rog ar trebui sa ti dai seama. oarecum ...in fine sarutal pe gat usor incat sa simti si u...:-))

| unleunou a răspuns:

Cu o spalatura de genul:Sleorp sau Nom, Nom, Nom, Nom, Nom.