| Leo1993 a întrebat:

Cum sa exciti cel mai repede o fata fara sex?

9 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Fiercare e diferita si are modul ei, dar daca ii place cum arati si o faci sa rada, sa rada si iar sa rada, apoi sa spui ceva serios care sa-i arate ca nu esti doar un bufon, ai si minte... s-ar putea sa creada ca si-a gasit jumatatea

| RAY a răspuns:

Prespun daca arati frumos, totul sta in cum arati daca esti frumos aia cand te va vedea si e la ovulatie se aprinde flacara in ea, daca esti urat nu ai sanse

| corbulalbrosu a răspuns:

Prin strecurarea cu finete si tandrete a palmei in chiloteii ei urmata de mangaierea si/sau masarea clitorisului.Este cea mai sigura metoda de a-i provoca excitatia si umezirea chilotilor. Incearca si garantat vei avea succes.

| mihai69 a răspuns:

Păi dacă n-are sex, de unde știi că-i fată?!?

| neutrino a răspuns:

O pacalesti ca vrei sex.

| gemeni6226 a răspuns:

Spunindu-i ce ai vrea sa faceti cu lux de amanunte dar pentru asta trebuie sa aveti aceleasi gusturi erotice.

| Andrei258 a răspuns:

O saruti usor pe gat si sani

| azsxdcfvg a răspuns:

O saruti pe gat incet sau o pupi usor pe ureche vezi sa nu o surzesti la mine merg amandoua variante

| Robualin a răspuns:

O saruti usor o musti de buza de jos o saruti pe gat ai bagi mana usor in chiloței etc etc