| NEBUNATICALUI69 a întrebat:

Imi place de un baiat care ma respinge..Cum pot sa il cuceresc? Adica macar sa nu ma mai respinga? crying
Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Bună! Încearcă să fii mai indiferentă,gen să vorbeşti şi cu alţi băieţi, să observe că dacă nu face nimic să te aibă, te pierde. Dacă nu îşi schimbă atitudinea, asta e. Nu te place şi rămâneţi la stadiul "prieteni", but never say never.

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai fi atenta ce sa faci, si tine minte.
Incearca sa nu i mai acorzi atata atentie si sa l lasi in pace o perioada! nu stiu de ce dar am impresia ca il obosesti" Extrem de mult. si cu cat il stresezi cu atita il vei distanta si mai mult de tine! si il vei speria! laughing Asa ca mai da-i pace o perioada.happy

| Jipa95 a răspuns:

Cati ai ani tu, cati ani are baiatul respectiv?

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Daca te respinge inseamna ca nu-i placi.Din moment ce nu reprezinti nici un pic de interes pentru el, ar trebui sa incetezi sa mai fii penibila si sa-l lasi in pace.

| GYGYLATINO a răspuns:

Sfatu meu e sa incerci sa-l faci gelos cu pr lui cel mai bun si dupa aia o sa l vezi daca se uita cu o privire dura inseamna ca e gelos si eu fi teama sa te bage in seama

| madalinaox a răspuns:

Pai. depinde de diferenta de ani. oricum incearca sa vorbesti cu el si chiar ai putea sa ii spui sa iesiti. daca nu vrei sa fi atat de directa atunci incearca sa stai in compania celui mai bun prieten si sa il faci gelos