| TiinaBubulina a întrebat:

Cum sa faci ca sa nu te doara prima data cand faci dragoste daca esti virgina?, va ror ajutati-ma, dar nu va dateti joc va rog

Răspuns Câştigător
| Catalin_Adrian_Neagu_1989 a răspuns:

Nu sunt in masura sa iti spun una alta,dar din auzite vorbesc acum laughing, in principal trebuie sa fii tu pregatita, si sa fii foarte chill oricum va durea putin pentru ca acolo se va rupe himenul, parca asa se numea laughing, dar dupa vei incepe sa simti placerea adevarata, esential este sa fii relaxata si sigura pe tine, nu te incorda, mai bine lasa pe alta data sau cand esti pregatita

6 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Bea o vodka

| Mihaiy10 a răspuns:

Incearca sa fii cat mai relaxata

| NorishorPhufos a răspuns:

Nu cred ca ai cum, din pacate noi fetele trebuie sa suportam durerea. Crezi ca te poti pune contra corpul nostru? :p N-ai ce face

| Ekcstsy a răspuns (pentru NorishorPhufos):

Ce dracu tot iti dai cu parerea aiurea daca nu stii despre ce e vorba? Daca ai auzit tu ca te doare inseamna ca asa va fi la toata lumea? Mai documenteaza-te oleaca ca sincer m-ai enervat. Cum drac sa spui despre ceva ce nu ai simtit sau nu ai experimentat? Sa te pui contra corpului tau? Gandesti ceea ce scrii? Sau e prea seara si trebuia sa fii in patut deja la ora asta?
Conteaza grosimea himenului, elasticitatea acestuia (stii ce e ala banuiesc nu?), unghiul de intrare, grosimea organului respectivului, modul de penetrare etc. Daca stii sa iti iei anumite masuri de precautie sa le zicem asa, nu vei avea nici o durere. Daca nu ma crezi iti pot demonstra oricandwinking. Plus ca trebuie sa existe si preludiu bineinteles, pentru o mai buna relaxare si lubrefiere. Asa ca nu-ti mai da cu presupusul la ceva ce nu cunosti si nu te pricepi.

| NorishorPhufos a răspuns (pentru Ekcstsy):

Tu ai pus intrebarea cum sa faci sa nu te doara... ai cum? Tot o sa te doara, indiferent daca mai putin sau mai mult.winking asta tot...

| Ekcstsy a răspuns (pentru NorishorPhufos):

Ultima data cand am verificat eram baiat si nu eram virgin si chiar daca ar fi fost altfel nu puneam intrebari aiurea. Stii tu ca o sa te doara? Mai intreb inca o data ca vad ca nu ai inteles. Eu iti spun ca ai cum sa faci sa nu te doara deloc si sa fie doar placere. Multumita?