| Adytza551 a întrebat:

Am auzit ca daca faci dragoste pentru prima data cu iubita ta. si ia find virgina si tu esti primul sunt sanse ca ia sa nu te mai lase niciodata?

10 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Nu e. ti-ai batut joc de limba romana, vrei sa-ti bati si de biata fata virgina? da-i pace

| Alcyon a răspuns:

Depinde ce varsta are. Daca are sub 20 de ani, slabe sanse sa reziste relatia. Intr-un fel gandesti la 15-18 ani, altfel gandesti la 25.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dinpotriva, sunt sanse mai multe sa te lase sa vada si la altul cum e.

Răspuns utilizator avertizat
| Expressions a răspuns:

Doar in cazul in care a baut otrava si va muri peste cateva minute laughing

| Iamnotme a răspuns:

Nu e adevărat. Într-adevăr, nu te va uita niciodată, dar sunt şanse să te lase dacă nu vă înţelegeţi, şi dacă găseşte altul mai bun laughing

| baf a răspuns:

laughing unde ai auzit asta?

| claudia511 a răspuns:

Nu, dar nu o sa uite de acea persoana niciodata.

| msKat a răspuns:

Nu e adevarat depinde de voi daca va iubiti o sa ramaneti impreuna. "unde dragoste nu e nimic nu e " sper ca te-am ajutat FUNDA?

| daianaeu a răspuns:

E o prostie. Sunt la fel de multe sanse sa te lasa dar si sa nu te lase asta depinde de cum va intzelegeti.